Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 70,956 apmeklējumi

19. maijā Valmieras Kultūras centrā (Rīgas iela 10) norisināsies Augstākās izglītības forums, kurā diskutēs par jauno tehnoloģiju ietekmi uz izglītības procesu. Forumā „Nākotnes tehnoloģiskie izaicinājumi izglītībā” piedalīsies viedokļu līderi – augstākās un vidējās izglītības pārstāvji, kā arī eksperti, kas pārstāv informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozari, kā arī darba devēji, lai apzinātu izaicinājumus, kurus izglītībai izvirza tehnoloģiju attīstība. Diskusiju moderēs jauno tehnoloģiju žurnālists Juris Kaža.

"Vai forma, kādā mēs šobrīd piedāvājam izglītību, atbilst tai realitātei, kādā dzīvo mūsdienu tehnoloģiskais jaunietis? Vai jaunieši esošo izglītības sistēmu neuzlūko kā dinozauru, kas nav laicīgi aizgājis uz labākiem medību laukiem?" - tā jautājumus, uz kuriem tiks meklētas atbildes, iezīmē foruma rīkotājs, Vidzemes Augstskolas (ViA) rektors Gatis Krūmiņš.

Ar savu nākotnes redzējumu dalīsies Rektoru padomes ģenerālsekretārs Andrejs Rauhvargers, LMT prezidents Juris Binde, komunikācijas eksperts Zigurds Zaķis, ViA rektors Gatis Krūmiņš, SSE Rīga absolvents un jaunākās paaudzes uzņēmējs Juris Krūmiņš, Latvijas Jauno zinātnieku apvienības (LJZA) valdes priekšsēdētājs Egīls Stalidzāns, IZM Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktore Agrita Kiopa, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis un Latvijas Organiskās sintēzes institūta Zinātniskās padomes priekšsēdētājs Ivars Kalviņš.

Foruma laikā tiks apbalvoti jaunieši, kas iesūtījuši zinātniski pētnieciskos darbus ViA un LJZA rīkotajam konkursam “Tehnoloģijas nākotnes izglītībā”. Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstītajam konkursam projekta "Zinātnes popularizēšana jauniešiem 2015" ietvaros iesniegti 28 darbi no visas Latvijas.

Pasākumā aicināti piedalīties un izteikt arī savu redzējumu mācību iestāžu, akadēmiskās vides un IKT nozares pārstāvji. Plašāka informācija par programmu un pieteikšanos atrodama Vidzemes Augstskolas mājaslapā.

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29231185 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: