Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 70,956 apmeklējumi

Šo piektdien, 11. janvārī. 18.30 esat aicināti pievienoties sarunai " Vai iespējams būt objektīvam pētījumu procesā?".

Uzsākot 2019. gadu, Jeļena Hercberga, trešā gada doktorantūras studente Bristoles universitātē, dalīsies ar savu pieredzi un aicina sanākt jaunos zinātniekus, lai iepazītos un pārrunātu zinātnē aktuālo.

Esot no Latvijas un 12 gadus nodzīvojot ārzemēs (Dānijā, Francijā, Beļģijā un Lielbritānijā), Ļena nolēma savu pētījumu saistīt ar Latviju. Viņas pētījuma mērķis ir saprast kā jauni cilvēki Latvijā uztver to, kas atšķiras no viņiem un kā šī uztvere var būt pārskatīta (re-imagined). Tomēr Ļenai tas arī ir personisks ceļojums - pēc ilgā laika ārzemēs viņa atgriežas mājās, padarot šo pētījumu par pašrefleksīvu pieredzi.

Ļena labprāt dalītos savā pieredzē un apspriestu cik daudz personiskā mēs varam ienest pētījuma procesā. Vai ir iespējams būt objektīvam pētījuma procesā? Vai jebkurš pētījums ir pašreflektīvs pētījums?

Ja vēlies pieteikties, atzīmē sevi pasākumā vai raksti uz e-pastu laura.buzinska@viaa.gov.lv.

Norises vieta: Kalpaka bulvāris 4, 327. telpā 3. stāvā. Ieeja no pagalma.

Pasākumā būs iespējas arī uzzināt par programmas Apvārsnis 2020 sniegtajām iespējām Sociālo un humanitāro zinātņu jomā. Vairāk informācijas par aktuālo SHZ A2020 programmā var iegūt sekojot līdzi jaunumiem https://www.facebook.com/h2020ncplv/ vai arī piesakoties konsultācijai, rakstot laura.buzinska@viaa.gov.lv.

Šis ir jau ceturtais Latvijas Jauno zinātnieku apvienības organizētais pasākums, kurā jaunie zinātnieki dalās ar ārzemēs iegūto pieredzi. Iepriekš esam uzklausījuši stāstus par Amerikas Savienotajām valstīm un Ķīnu, Čīli, tagad kārta Lielbritānijai.

LJZA apvieno doktorantūras studentus un jaunos zinātniekus Latvijā, dodot iespēju iesaistīties politikas veidošanā, komunikācijā ar sabiedrību un satikt domubiedrus un sadarbības partnerus. Informācija par iestāšanos biedrībā pieejama šeit: https://ljza.lv/iestaties-ljza/.

Atgādinām, ka, ja esi doktorants vai zinātniskā (doktora) grāda pretendents, esi laipni aicināts pievienoties FB grupai “Grupa doktorantiem”: https://www.facebook.com/groups/229834274189859/.

Pasākumu organizē Latvijas Jauno zinātnieku apvienība sadarbībā ar Apvārsnis 2020 Latvijas Nacionālais kontaktpunkts - H2020 NCP LV.

Informāciju sagatavoja Laura Bužinska, laura.buzinska@viaa.gov.lv.

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29231185 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: