Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 70,956 apmeklējumi

22. oktobrī plkst. 14:30 – 18:00 LU Akadēmiskajā centrā (Rīgā, Jelgavas ielā 1) notiks „Topošo zinātnieku forums” ar mērķi iedvesmot jauniešus tālākām studijām un, iespējams, zinātnieka karjerai. Forumā piedalīsies Latvijas izcilākie zinātnieki un eksperti, lai dalītos ar jauniešiem par savu darbu, aizraujošā veidā prezentētu savus pētījumus un izgudrojumus, kā arī iesaistītu darba grupās foruma apmeklētājus. Pasākumu apmeklēs vidusskolēni un interesenti no visas Latvijas.

Pirmajā pasākuma daļā notiks zinātnieku panelis, kurā Latvijas zinātnieki Anda Hūna (Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs), Aleksandrs Urbahs (Aeronautikas institūts), Ronalds Zemribo (Organiskās sintēzes institūts), Madara Laure (Latvijas Mākslas akadēmija) un Guntis Kuļikovskis (Rīgas Tehniskā universitāte) demonstrēs savus izgudrojumus no to aizraujošās puses.

Otrajā pasākuma daļā paredzēts darbs grupās ar tādiem vadītājiem un zinātnes ekspertiem kā Juris Binde, Kaspars Osis, Gatis Krūmiņš, Roberts Ķīlis un Vjačeslavs Kaščejevs, kurā būs iespējams diskutēt par informācijas un komunikācijas tehnoloģiju iespējām zinātnisko pētījumu un inovāciju jomā, arī par to, vai, pētot vēsturi, var modelēt nākotni, kā arī būs iespēja uzdot jautājumus par kvantu fiziku un citām interesējošām tēmām.

Pasākuma ietvaros notiks arī jauniešu video konkursa uzvarētāju apbalvošana, kurā visvairāk sabiedrības mīlētā klipa autori saņems profesionālu GoPro videokameru.

Visi jaunie zinātnieki ir laipni aicināti pievienoties „Topošo zinātnieku forumam”, iepriekš reģistrējoties, rakstot uz jauno.zinatne@gmail.com. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ lūgums pieteikties laicīgi! Tiem, kas nevarēs ierasties klātienē, iesakam izmantot iespēju un vērot forumu tiešraidē: http://www.lu.lv/tiesraide/.

Plašāku foruma programmu varat apskatīt ŠEIT.

Pasākums notiek Latvijas Jauno zinātnieku apvienības projekta „Zinātnes popularizēšana jauniešiem 2015” ietvaros ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu.

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29231185 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: