Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 70,956 apmeklējumi

Saka, ka dārzkopja gads sākas martā, kad izdīgst pirmie asni. Arī pedagogu un studentu gads nesākas 1.janvārī. Lai arī jaunais studiju gads tikko iesācies, doktoranti un doktora grāda pretendentiem savā darba plānā būtu jāiekļauj kāds pasākums.

Pasākums, kas noteikti jāieplāno, ir 2014.gada 18.oktobris, kad Latvijas Jauno zinātnieku apvienība jau piekto reizi organizēs  semināru "Kā tikt pie doktora grāda?". Seminārs plānots sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku no plkst. 12:00 līdz 16.30. Pēc semināra plānota ekskursija pa Bibliotēku.

Kā vienmēr, seminārā būs divas daļas. Pirmajā tiks sniegta informācija par promocijas procesu, par termiņiem, kas jāievēro, par nepieciešamajiem dokumentiem, kas jāiesniedz promocijas procesam, par savām tiesībām un pienākumiem. Kā arī pārliecināties, ka Tavai augstskolai valsts ir deleģējusi tiesības piešķirt doktora zinātnisko grādu konkrētās zinātnes apakšnozarēs. Līdz ar to seminārs būs noderīgs ne tikai pēdējā studiju gada doktorantiem un doktora grāda pretendentiem, bet jebkura semestra doktorantam. Varbūt ieinteresēti būs maģistranti, kuri vēl tikai izsver jautājumu par iespējamām studijām.

Otrajā daļā diskusijas veidā praktiskajos pieredzes stāstos dalīsies zinātņu doktori, kuri doktora zinātnisko grādu ieguvuši pēdējā gada laikā. Šī ir iespēja uzdot savu jautājumu kolēģiem, kuri šim procesam jau tikuši cauri.

Lai izrunātu interesējošos jautājumus par promocijas procesu vai uzzinātu, kas ir Latvijas Jauno zinātnieku apvienība, būs iespēja to darīt pie tējas vai kafijas tases un stiprināties ar kādu uzkodu.

Pieteikšanās līdz 13.oktobrim, aizpildot reģistrācijas anketu: ŠEIT vai saitē  https://docs.google.com/forms/d/1Xv2iPHQRldW673-9E7tDO3ixMNENnNFBKM1kb6Dg3Qw/viewform

Informāciju sagatavoja Kitija Bite.

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29231185 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: