Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 70,956 apmeklējumi

25.martā Rīgas Stradiņa universitātē norisināsies jau 64.studentu zinātniskā konference. Tēžu iesūtīšanas periods ir jau sācies, un tas turpināsies līdz pat 22.februārim. Studenti aicināti iesniegt savus pieteikumus dažādās veselības un sociālo zinātņu sekcijās.

Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes Zinātnes virziena vadītāja Džeina Mežale stāsta, ka „tā ir privilēģija un reizē arī liela atbildība, veidot konferenci studējošajiem tieši pirms lielās RSU Zinātniskās konferences, tādējādi, veicinot zinātnes popularitāti arī jauniešu vidū.”

Jau otro gadu konference ir starptautiska. Tādēļ visas sekcijas, prezentācijas un materiāli būs angļu valodā. Konference pulcēs ne tikai pašmāju, bet arī ārvalstu vadošos speciālistus veselības un sociālajās zinātnēs, kā arī studentus no Baltijas, Vācijas, Zviedrijas, Lielbritānijas un citām valstīm.

Studentu zinātnisko konferenci organizē RSU Studējošo pašpārvalde. Vairāk informācijas par konferenci var meklēt Rīgas Stradiņa universitātes mājas lapā vai sociālajos tīklos.

Sekojiet līdzi informācijai. Jau drīzumā tiks publicēta plašāka informācija par vieslektoriem un konferences programmu.

Mājas lapa: www.rsu.lv/eng/risc2015

Facebook: www.facebook.com/StudejosoPasparvalde

Twitter: @RSU_ISC.

Sagatavoja: Tomass Tomševics, sabiedrisko attiecību speciālists

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29231185 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: