Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 70,956 apmeklējumi

Šī gada sākumā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) prognozēja, ka pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta programmas pirmais uzsaukums sāksies augustā. Augusta tuvojošās beigas liek domāt, ka pavisam drīz atlase tiks izsludināta! Tieši tāpēc vēlamies pievērst uzmanību, ka VIAA mājas lapā jau šobrīd atrodama šīs atlases nolikuma, veidlapu, un citas informācijas projekta versija (sadaļa Papildu informācija).

Lai arī šī ir tikai projekta versija, maz ticams, ka gala versijā būs daudz izmaiņu. Tāpēc mudinām izmantot pieejamo informāciju, lai jau tagad sāktu gatavot savus lieliskos jauno zinātnieku pētniecības pieteikumus! Vienlaikus, atcerieties, ka projekta pieteikums jāiesniedz caur zinātnisko institūciju vai komersantu. VIAA zinātniskajām institūcijām un komersantiem iesaka veikt projektu priekšatlasi (informācijā atrodams paraugnolikums un pielikumi), tāpēc iesakām sākt skaidrot, kā un vai institūcija plāno veikt priekšatlasi, lai jūsu lieliskās idejas nepazūd birokrātiskos sarežģījumos.

Atgādinām, ka pēcdoktorantu pētniecības pieteikumus varēs veidot jaunie zinātnieki, kas doktora grādu ieguvuši pēdējos 5 gados. Atbalsts paredzēts pētījumiem Viedās specializācijas stratēģijas mērķu sasniegšanā, finansējot pieteikumus uz laiku līdz 3 gadiem, sedzot primāri pēcdoktoranta algu (līdz ~1500 eiro mēnesī “uz rokas”) un pētniecības, mobilitātes un mācību izmaksas (800 eiro mēnesī).

Atceries, ja nevēlies palaist garām aktuālo informāciju, pievienojies LJZA!

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29231185 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: