Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 70,956 apmeklējumi

2014.gada 5.aprīlī Latvijas Jauno zinātnieku apvienība jau ceturto reizi organizē  semināru "Kā tikt pie doktora grāda?".

Jau par tradīciju kļuvusi Latvijas Jauno zinātnieku apvienībai trīs gadus rudenī pēc vasaras brīvlaikiem un atvaļinājumiem organizēt semināru "Kā tikt pie doktora grāda?". Šogad nolēmām papilus rudens semināram organizēt šo semināru arī pavasarī.

Varbūt tieši pavasaris ir īstais brīdis, lai pirms vasaras brīvdienām topošais zinātņu doktors iegūtu informāciju par promocijas procesu, par termiņiem, kas jāievēro, par nepieciešamajaiem dokumentiem, kas jāiesniedz promocijas procesam, par savām tiesībām un pienākumiem. Kā arī pārliecināties, ka Tavai augstskolai valsts ir deleģējusi tiesības piešķirt doktora zinātnisko grādu konkrētās zinātnes apakšnozarēs.

Seminārs būs noderīgs ne tikai pēdējā studiju gada doktorantiem un doktora grāda pretendentiem, bet jebkura semestra doktorantam. Varbūt ieinteresēti būs maģistranti, kuri vēl tikai izsver jautājumu par iespējamām studijām.

Jebkurā gadījumā, esi aipni aicināts uz Latvijas Jauno zinātnieku apvienības semināru "Kā tikt pie doktora grāda?. Atnāc, iegūsti informāciju par promocijas procesu, uzdod sev interesējošos jautājumus, ieklausies zinātņu doktoru reālos stāstos par šo doktorantam tik nozīmīgo posmu-sava promocijas darba publisku aizstāvēšanu.

Seminārs notiks š.g. 5.aprīlī plkst.11.00 - 15.00 Latvijas Zinātņu akadēmijā. Precīzu telpu paziņosim vēlāk. Programma sastāvēs no divām daļām:

1) promocijas procesa norise un nianses: lektore Kitija Bite,

2) praktiski pieredzes stāsti par ceļu no promocijas darba pabeigšanas līdz diploma saņemšanai: jaunie doktori no LU, RTU, LLU, LMA u.c.

Lai izrunātu interesējošos jautājumus par promocijas procesu vai uzzinātu, kas ir Latvijas Jauno zinātnieku apvienība, būs iespēja to darīt pie tējas vai kafijas tases un stiprināties ar kādu uzkodu.

Pieteikšanās līdz 2.aprīlim, jo vietu skaits ierobežots, aizpildot reģistrācijas anketu ŠEIT. Dalības maksa: Latvijas Jauno zinātnieku apvienības biedriem - 3 eiro, pārējiem interesentiem - 4 eiro.

Informāciju sagatavoja Kitija Bite.

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29231185 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: