Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 70,956 apmeklējumi

2016_09_08_ljza-atjaunota-valde_021_sm

Š.g. 8. septembrī notika atkārtota LJZA biedru sapulce, kuras laikā ne tikai iepazināmies ar biedrības aktualitātēm un biedru aptaujas rezultātiem, bet arī ievēlējām piekto valdes locekli, kas aizvietos ilgstošā prombūtnē Ķīnā esošo Aldi Buli. Savas kandidatūras vakancei bija pieteikuši divi panākumiem bagāti LJZA biedri un konsultatīvās padomes locekļi: Vilnis Šķipars un Mikus Dubickis. Pēc kandidātu pieteikumu noklausīšanās notika aizklātas vēlēšanas, kurās pārliecinošu uzvaru ar 12 balsīm "par" guva Vilnis Šķipars. Divas balsis tika atdotas par Miku Dubicki un viens biļetens atzīts par nederīgu.

Vilnis ir LJZA biedrs no 2009. gada, bet ļoti aktīvi sāka līdzdarboties organizācijā šī gada aprīlī, kļūstot par mūsu sociālo tīklu kanālu pārzini un konsultatīvās padomes locekli, kā arī iesaistoties zinātnes komunikācijas un komercializācijas darba grupā. Ieņemot valdes locekļa amatu, Vilnis ir nolēmis veltīt pūles, lai mazinātu nozīmīgu problēmu Latvijas zinātnes vidē - finansējuma saņemšanas iespēju neparedzamību, kā arī apņemas turpināt iesākto darbu zinātnes komunikācijā.

LJZA valdes vārdā no sirds pateicamies Aldim Bulim par darbību valdē un novēlam panākumiem bagātu zinātnisko darbību Ķīnā! Jaunievēlēto valdes locekli Vilnim Šķiparam sveicam komandā un vēlam neizsīkstošu enerģiju uzstādīto mērķu realizācijā!

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29231185 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: