Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 70,632 apmeklējumi

Un, ja mīlestībai vajadzētu iemeslu, mums tādu būtu ļoti daudz! Tādi varētu būt divi no Latvijas Jauno Zinātnieku Apvienības rīkotās diskusijas “Latvijas Zaļā Sirds: Meža inovācijas un nākotnes perspektīvas”, kas 6. decembrī notika Latvijas Valsts mežzinātnes institūtā “Silava”, secinājumiem. Un tagad, tuvojoties Ziemassvētkiem, eglīte mājās ir gandrīz katram no mums, dažiem varbūt arī darba vietās. Tad kāpēc neparunāt par mežu arī ir.lv?

Mežs Latvijai ilgstoši sniedzis ekonomisku stabilitāti, sniedzis mums patīkamu vidi atpūtai un ekoloģiski tīrus produktus. Kā būs turpmāk? Kādas būs mūsu un meža attiecības pēc desmit – divdesmit gadiem? Plašsaziņas līdzekļos ik pa laikam izskan bažīgas ziņas par Latvijas mežu izciršanu un izzušanu. Vai tiešām situācija ir draudīga? Un kādas ir mežsaimniecības attīstības iespējas? Jaunie zinātnieki uzņēmās iniciatīvu un meklēja atbildes uz šiem jautājumiem.

Raksta turpinājumu lasi: http://www.irlv.lv/blogi/ekonomika/mezu-mil-visi

Avots: AS Cits Medijs

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29231185 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: