Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 70,634 apmeklējumi

Ieraksti plānotājā, apvelc kalendārā vai iezīmē savā laika plānošanas aplikācijā augusta pirmo nedēļas nogali (5. - 7.08.2016) šīs vasaras lielajam notikumam - LJZA nometnei Lēdurgā. Šogad uzmanības lokā vienādojuma ZINĀTNIEKS+UZŅĒMĒJS=Risinājums iespējamais galarezultāts: lielākas iespējas, labāki risinājumi, ražīgāka koprade un/vai ...?

Nometnes galvenais pasākums sestdien, 6.augustā, būs veltīts praktiskas sadarbības veidošanai – ikvienam dalībniekam būs iespēja likt lietā savas zināšanas un idejas, lai meklētu vislabākos un veiksmīgākos risinājumus konkrētām uzņēmēju problēmsituācijām.

Svētdien, 7.augustā, paredzētas interesantas prezentācijas par aktuālajiem tematiem: ES projektu rakstīšanas un vadīšanas īpašie knifiņi un tehnoloģiju un zināšanu pārneses izaicinājumi un veiksmes stāsti.

Protams, būs arī garšīgā uz ugunskura vārītā zupa, dvieļubola turnīrs un citas sportiskas atrakcijas, naksnīgas sarunām par un ap zinātni un jaunu draugu iegūšana.

Detalizētāka informācija un reģistrācijas veidlapa būs pieejama jūlijā LJZA mājas lapā, sociālajos tīklos un biedru e-pastos. Neesi vēl biedrs? Iestājoties biedrībā maijā, saņem atlaidi dalībai nometnē! Dalības maksa biedriem 15 EUR, pārējiem 25 EUR.

Bet līdz tam - izpurini telti, sameklē odu atbaidāmo līdzekli, atrodi Latvijas kartē Lēdurgu un izdomā kādu atrakciju vai spēli, kuru gribi iemācīt pārējiem.

P.S. Ja tev jau ir radušies jautājumi, sazinies ar Zani (zane.bulderberga@gmail.com) vai Gitu (Gita.sakale@gmail.com).

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29231185 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: