Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 70,634 apmeklējumi

Rudenīgajā 31. oktobra vakarā palaidnību vietā LJZA biedri Eva Eglāja - Kristsone, Jānis Liepiņš, Egils Stalidzāns un Vilnis Šķipars izvēlējās cēlu nodarbi - veltīt laiku, lai pastāstītu tik pat cēliem studentiem, cerams - topošajiem zinātniekiem, par to, kā paši uzsāka savas gaitas zinātnē. Diskusija norisinājās draudzīgā gaisotnē un interesentiem tika sniegta iedrošinoša, bet patiesa informācija par zinātnieka karjeras priekšrocībām un riskiem.

Vadoties pēc tā, ka stāstījumu laikā neviens students neskatījās viedtālrunī, viedpulkstenī, vieddraudzenē vai vieddraugā un nepameta telpu, LJZA secina, ka pasākums apmeklētājiem ir bijis interesants. Kluso nopietnību vien pa retam pārtrauca runātāju jociņu atbalss, pa reizei studentu un ne tikai studentu vaigos varēja manīt tramīgumu, kad Egils visus biedēja ar beigtiem zirgiem, bet kopumā gan runātāji, gan klausītāji palika apmierināti un guva jaunu iedvesmu.

Paldies Latvijas Studentu Savienībai par pasākuma ierosināšanu un līdzdalību tā tapšanā!

Informāciju sagatavoja valdes loceklis Vilnis Šķipars.

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29231185 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: