Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 70,956 apmeklējumi

Pilnsapulce un seminārs notika 2011. gada 26. martā RTU (Meža ielā 1/1). Tajā piedalījās 31 LJZA biedrs. Tā kā 8. martā pilnsapulcē netika savākts kvorums, tad šī bija LJZA 2011. gada atkārtotā pilnsapulce, kurai sekoja seminārs ”Izlaušanās no kabineta”.

Klātesošie tika iepazīstināti ar pārskatu par 2010. gadu, pēc kura revidents Dr.oec. Alberts Auziņš ziņoja par LJZA finansiālo un saimniecisko darbību aizvadītajā gadā. Protams, ka viss tika apstiprināts ar klātesošo biedru vairākumu! Par piekto valdes locekli ievēlēja Gintu Turlo. LJZA statūtos tika veikti grozījumi, kas saistīti ar dažāda statusa biedru noteikšanu (asociētais, vecbiedrs un biedrs) un pēc LJZA biedru iniciatīves tika izveidota un apstiprināta ”LJZA Ētikas komisija”. Par komisijas priekšsēdētāju vienbalsīgi apstiprināja Dr.oec. Astru Auziņu.

Semināra ”Izlaušanās no kabineta” ietvaros Jānis Jaško stāstīja, cik viegli/sarežģīti bija izveidot LJZA, Aigars Atvars – Biomehānikas un fizikālo pētījumu
institūtu, bet Egīls Stalidzāns dalījās savā pieredzē par Biosistēmu grupas izveidošanu un darbību LLU. Semināra turpinājumā Sandra Bērziņa, kas ir biedrības Latvijas Sievietes Zinātnē vadītāja, prezentēja pētījumu, kāda ir statistika par sievietēm-zinātniecēm Latvijā un kopumā Eiropā. Secinājums – varētu būt arī labāk! Saistošs bija enerģiskā Dr. Claudio Rivera stāstījums par komandas veidošanas pamatprincipiem.

Jautājumi, neformālas sarunas ar uzaicinātajiem viesiem, diskusijas un ideju apspriešana par tuvāko LJZA nākotni u.c. tēmām aizrautīgi turpinājās arī pie tases kafijas/tējas.

Programma

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29231185 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: