Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 70,956 apmeklējumi

Atskats uz simpoziju.

Simpozijā piedalījās >38 LJZA biedri, plus eksperti un viesi. Pasākumu atklāja LJZA valdes priekšsēdētājs Gints Turlajs. Tai sekoja Gata Krūmiņa uzruna par tēmu – LJZA un politika/ sabiedriskā aktivitāte un interesanta paneļdiskusija “Augstākā izglītība un zinātne 2016”, kuru vadīja Mārtiņš Kaprāns (LJZA).

Kā eksperti piedalījās - Kristīne Vāgnere, IZM valsts sekretāra vietniece nozares politikas jautājumos; Roberts Ķīlis, Stratēģiskās analīzes komisijas (SAK) priekšsēdētājs; Leonīds Ribickis, RTU jaunais rektors, iepriekš ilggadējs zinātņu prorektors; Kaspars Kalniņš, ES 7. IP Nacionālā kontaktpunkta pārstāvis; Marija Golubeva, Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS vadošā pētniece.

Pasākuma neoficiālā daļa noritēja LU kafejnīcā. Tajā tika pausts prieks par LJZA attīstību/ izaugsmi un izteikti laba vēlējumi LJZA turpmākajiem gadiem, baudīts svētku kliņģeris un ar lielu aizrautību vērotas LJZA pārstāvju (Jānis Liepiņš, Agnese Stunda, Gatis Krūmiņš, Mārtiņš Kaprāns, Gints Turlajs) sagatavotās izklaidējoši izglītojošās un saistošās prezentācijas Peča-Kuča stilā (20 x 20 = 6 min. jeb 20 PowerPoint slaidi, katrs 20 sec.). Šāds prezentācijas stils, kā atzina dalībnieki, liek īsi koncentrēties uz galveno un rūpīgāk pārdomāt stāstāmo.

Simpozija noslēgumā nolēma, ka pilnsapulcē, kas notiks 8. martā, arī būs Peča-Kuča stilā sagatavotas prezentācijas. Interesenti jau pieteicās. Nedaudz tika apspriests seminārs "Izlaušanās no kabineta", kas notiks 26. martā un pausts atbalsts jau ikgadējai LJZA vasaras nometnei. Tā jau otro gadu notiks viesmīlīgajā Lēdurgā (23.-24.07.2012.).

Programma

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29231185 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: