Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 70,956 apmeklējumi

Latvijas Universitātes Diasporas un migrācijas pētījumu centrs sadarbībā ar Ārlietu ministriju šobrīd cenšas apzināt un aptaujāt ārvalstīs dzīvojošos Latvijas un latviešu izcelsmes zinātniekus. Pētījumā plānots noskaidrot diasporas zinātnieku viedokli par iespējamu sadarbību ar zinātniekiem Latvijā un interesi aktīvāk iesaistīties un sniegt savu ieguldījumu Latvijas zinātnē. Tāpat tiks pētīta pašreizējā situācija zinātnieku tīklošanās jomā Latvijā un apzinātas arī sadarbības formas un veidi, kuras pēc pašu zinātnieku domām būtu efektīvākās, lai veicinātu zināšanu pārnesi un zinātnieku reemigrāciju.

3. oktobra Latvijas Radio 1 raidījumā Zināmais nezināmajā par pētījumu stāsta LU Diasporas un migrācijas pētījumu centra direktore Inta Mieriņa. Diskusijā piedalās arī Latvijas Jauno zinātnieku apvienības valdes loceklis un Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes Fizikas nodaļas vadītājs Guntars Kitenbergs.

Aicinām Latvijas zinātniekus tieši uzrunāt savus kolēģus un draugus, kas atbilst ārvalstīs dzīvojošu Latvijas un latviešu izcelsmes zinātnieku statusam, lai līdz 15. oktobrim aizpildītu anketu Diasporas un migrācijas pētījumu centra mājaslapā. Līdz gada beigām varēs iepazīsies ar pētījuma rezultātiem.

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29231185 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: