Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 70,634 apmeklējumi

EuroNanoForum8. aprīlī plkst. 12:00-14:00 Latvijas Universitātē notiks pasākums NanoBusinessBrunch (teksts word failā), kurā studentiem būs iespēja iepazīties ar inovāciju uzņēmējiem, kas darbojas nanotehnoloģiju un nanomateriālu laukā.
NanoBusinessBrunch formāts paredz nepiespiestu gaisotni un nelielu maltīti, kuras laikā studenti un uzņēmēji sarunāsies par to, kā no nanozinātnes radīt biznesu ar augstu pievienoto vērtību. Pasākuma laikā uzņēmēji dalīsies arī savos veiksmes stāstos.
Pasākumā piedalīsies AS „Sidrabe” pārstāvis Andrejs Balabkins – par to, kā vēsturiski veidojies augsto tehnoloģiju uzņēmums un kā tas mērķtiecīgi attīstīts; SIA „Groglass” pārstāvis Artūrs Rožkalns - par ceļu uz eksportu, kas ietver vairāk kā 20 valstis un, piemēram, Luvras apgādāšanu; Veselības inspekcijas pārstāvis Normunds Kadiķis par vides drošības aspektiem un vides riska faktoriem, Aleksandrs Parfinovičs no SIA „Naco Technologies” par pārklājumu biznesu, kā arī Latvijas Universitātes asociētais profesors un Datorikas fakultātes galvenais pētnieks Vjačeslavs Kaščejevs, kurš par sasniegumiem kvantu nanoelektronikā saņēmis prestižo Pasaules Ekonomikas foruma balvu.


NanoBusinessBrunch notiks LU, Raiņa bulvārī 19, pagrabstāva diskusiju telpā, līdzās „Daily” pusdienu restorānam.
Studenti, kas vēlas piedalīties NanoBusinessBrunch, tiek lūgti reģistrēties, klikšķinot uz šo saiti: http://doodle.com/nasvw4t8qbxuakmv#table vai sūtot e-pastu uz gita.silina@lu.lv . Pasākuma apmeklētāju skaits ierobežots.
NanoBusinessBrunch tiek rīkos starptautiskās zinātniskās konferences “EuroNanoForum 2015” (ENF) ietvaros. ENF organizē Latvijas Universitāte sadarbībā ar RTU un LU Cietvielu fizikas institūtu. Foruma mērķis ir palīdzēt stiprināt Eiropas konkurētspēju un atbalstīt ražošanas nozaru atjaunošanu. ENF ir pasaules nanotehnoloģiju kopienu domnīca, kurā, piedaloties zinātnes, industrijas un zinātnes politikas pārstāvjiem, tiek apspriesti jaunākie pētījumu rezultāti, to ieviešana un izmantošana ražošanā, kā arī sniegts redzējums nanotehnoloģiju ietekmē globālajā tirgū.
“EuroNanoForum 2015” notiks 2015. gada 10.-12. jūnijā Rīgā, Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē ietvaros. Vairāk informācijas: www.euronanoforum2015.eu .
Papildus informācija:
Gita Siliņa
T.: 26414140
e-pasts: gita.silina@lu.lv

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29231185 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: