Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 70,956 apmeklējumi

Šī gada 19.-21. maijā Valmierā tikās trīs valstu jaunie zinātnieki, lai prezentētu savas pētniecības tēmas un meklētu tālākas sadarbības iespējas pasākumā "Ideju kalve 2017". Tika pārstāvētas visdažādākās pētniecības nozares, sākot no mākslām, filoloģijas un tūrisma un beidzot ar inženierzinātni, fiziku un informācijas tehnoloģijām. Lietuvas un Baltkrievijas zinātnieki izrādīja lielu interesi par Latvijas pēcdoktorantūras programmu, kā arī atzinīgi uzteica infrastruktūru un pētniecības iespējas Vidzemes Augstskolā. Jaunie zinātnieki apmeklēja arī Vidzemes Uzņēmēju dienas un iepazinās ar pilsētu.

Ideju kalve ir ikgadējs Lietuvas Jauno zinātnieku savienības pasākums, kas norit kopš 2010. gada. Šogad, Latvijas Jauno zinātnieku apvienības iniciatīvas dēļ, pirmo reizi tas norisinās ārpus Lietuvas un angļu valodā. Pasākuma apmeklētāji atzina, ka šis viennozīmīgi ir viens no lieliskākajiem Ideju kalves pasākumiem un ka sadarbība starp Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas jaunajiem zinātniekiem turpināsies arī nākotnē. Jauno zinātnieku vārdā sirsnīgi pateicamies pasākuma līdzfinansētājiem Vidzemes Augstskolai un Valmieras pašvaldībai par sniegto iespēju tikties Valmierā!

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29231185 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: