Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 70,634 apmeklējumi

Š.g. 25. septembrī, uzsākot jauno studiju gadu, Laura Bužinska, Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas programmas doktorante, Latvijas Jauno zinātnieku apvienības (LJZA) vadības grupas dalībniece un Facebook grupas “Grupa doktorantiem” izveidotāja, jauno zinātnieku sanākšanā pastāstīs par savu pieredzi Čīlē. Laura nesen ir atgriezusies no Bio Bio universitātes (Čīle), kurā pateicoties Erasmus+ programmai pavadīja piecus pieredzes apmaiņas mēnešus.

Laura atzīst: “Šī bija lieliska iespēja Erasmus+ programmas ietvaros iepazīt citas valsts augstāko izglītību, attieksmi pret zinātni, būt klāt dažādu studentu protestu virpulī, kā arī nodibināt jaunus kontaktus ar citas valsts doktorantiem un docētājiem. Vēlos padalīties ar savu pieredzi Latīņamerikā, tāpēc īpaši gaidīti tie, kuriem interesē šis reģions un izglītības epistemoloģija.”

Uz pasākumu laipni aicināti visi interesenti, kuri vēlas vairāk uzzināt ne tikai par Čīli, bet arī iepazīties ar citiem jaunajiem un topošajiem zinātniekiem tepat Latvijā.

Pasākums notiks LU Bibliotēkā, Kalpaka bulvārī 4, 327. telpā (3.stāvs, ieeja no pagalma). Pasākums sākas plkst. 18.30, bet durvis būt atvērtas jau plkst. 18.00. Pasākums notiks latviešu valodā un dalība tajā ir bez maksas.

Ja vēlies pieteikties, atzīmē sevi pasākumā “Kā neuzrakstīt disertāciju Čīlē?” vai arī raksti e-pasta vēsti uz adresi info@ljza.lv. Kā jau ierasts šajos pasākumos, LJZA cienās ar picu.

Šis ir jau trešais Latvijas Jauno zinātnieku apvienības organizētais pasākums, kurā jaunie zinātnieki dalās ar ārzemēs iegūto pieredzi. Iepriekš esam uzklausījuši stāstus par Amerikas Savienotajām valstīm un Ķīnu, tagad kārta Čīlei. LJZA apvieno doktorantūras studentus un jaunos zinātniekus Latvijā, dodot iespēju iesaistīties politikas veidošanā, komunikācijā ar sabiedrību un satikt domubiedrus un sadarbības partnerus. Informācija par iestāšanos biedrībā pieejama šeit.

Atgādinām, ka, ja esi doktorants vai zinātniskā grāda pretendents, esi laipni aicināts pievienoties FB grupai “Grupa doktorantiem”: https://www.facebook.com/groups/229834274189859/.

Kā arī, ja esi LU doktorants, ieskaties, vai Tava fakultāte piedāvā Erasmus+ programmu ārpus Latvijas!
https://www.lu.lv/studentiem/arvalstis/apmainas-studijas/erasmus-pasaule/2017-2019/

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29231185 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: