Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 70,634 apmeklējumi

27. februārī Latvijas Zinātņu akadēmijā notikusī diskusija pulcēja prāvu interesentu pulku. Divu stundu laikā tika skarti daudzi jautājumi. Galvenie jautājumu atbildētāji bija IZM pārstāvji Augstākās Izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktore Agrita Kiopa, Struktūrfondu un starptautisko finanšu instrumentu departamenta direktora vietniece augstākās izglītības un zinātnes jomā Santa Šmīdlere un Struktūrfondu un starptautisko finanšu instrumentu departamenta eksperte Inese Kašurina. Tika arī konstatēts, ka vairāki janvārī rakstiski iesniegtie LJZA priekšlikumi ir ņemti vērā. Priecīga bija arī ziņa, ka virzās ne tikai individuālie pēcdoktorantūras granti (64 mioEUR), bet arī zinātnisko grupu granti (74 mioEUR), kuru dalībniekiem nav aizstāvēšanās laika ierobežojumi. Optimistiskākās prognozes liecina, ka pēcdoktorantūras grantu nauda zinātnieku kontos varētu nonākt 2016. gada janvārī.

Zinātnieki var turpināt iesniegt priekšlikumus balsoties uz pagaro Ineses Kašurinas sagatavoto izvērtējuma dokumentu, kas lejupielādējams ŠEIT. LJZA izsaka atbalstu šādai, uz rūpīgu citu valstu pieredzes izvērtēšanu balstītai dokumentu sagatavošanai.

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29231185 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: