Abonē LJZA ziņas

Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim Jums LJZA ziņas.

Arhīvs

Statistika

  • 43,232 apmeklējumi

Biedri

LJZA ir vairāk nekā 330 biedri (2012.gada sākuma dati), un to skaits pakāpeniski pieaug. Lielākā daļa ir doktoranti, būtiski ir pieaudzis arī zinātnes doktoru skaits. LJZA uzņem savās rindās arī maģistrantus un bakalaura programmu studentus, galvenais kritērijs, lai kļūtu par LJZA biedru, ir interese par zinātni un vēlme iesaistīties LJZA organizētajās aktivitātēs.

LJZA platforma piesaista visu nozaru jaunos zinātniekus, līdzīgās proporcijās ir pārstāvētas kā dabas, tā arī sociālās un humanitārās zinātnes.

LJZA biedru intereses ir ļoti dažādas. Citi vēlas atrast jaunus līdzīgi domājošus draugus vasaras nometnēs, citi iegūt jaunas praktiskas zināšanas LJZA organizētajos semināros, bet citi nopietni iesaistīties zinātnes politikas veidošanā zinātnes politikas darba grupā vai debatēt par ekonomikas aktualitātēm tautsaimniecības grupā.

LJZA savā ziņā ir kļuvusi par jauno zinātnieku arodbiedrību. Lai risinātu topošo zinātnieku konfliktsituācijas ar zinātnisko darbu vadītājiem vai pat institūcijām, ir izveidota LJZA Ētikas komisija.

Lai sekmētu sadarbību un informācijas apriti biedru starpā, lai tuvāk iepazītu viens otru kā profesionālajā, tā neformālajā ziņā, ir izveidots LJZA biedru katalogs. Tajā ievietota informācija par tiem biedriem, kas to vēlas un ir aizpildījuši pieteikuma anketu, kā arī atsūtījuši fotogrāfiju uz adresi katalogs@ljza.lv. Katalogs tiek atjaunots reizi ceturksnī, nākošā atjaunošana plānota uz 2013.gada 1.jūliju. Visi informāciju iesūtījušie biedri saņems elektroniskā formāta katalogu uz e-pastu. Šobrīd aktuālais katalogs ir atjaunots 2013.gada 30.martā. Biedriem, kuru katalogā ievietojamā informācija ir mainījusies, lūdzam anketu aizpildīt vēlreiz un uz katalogs@ljza.lv nosūtīt lūgumu dzēst iepriekšējo ierakstu no datu bāzes.

LJZA biedru katalogs 2013

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība
Reģ. nr. 40008097922 | Adrese: Akadēmijas lauk. 1, Rīga, LV-1050 | e-pasts: info@ljza.lv | T. +371 29175735 | Konts: A/S SwedBank LV30HABA0551014759773
%d bloggers like this: